Könyvvásár és becsület börze Jászsági Fiatalok Önkéntes Csapat Egyesületével közösen

Augusztus 17-18-án újra könyvvásárt rendezünk, ezúttal egy másik jótékonysági kezdeményezés is kapcsolódik hozzánk, a Jászsági Fiatalok Önkéntes Csapat Egyesülete becsület börzéje.

"Kedves ismerőseink! 😊Az utóbbi időkben kaptunk bezárt üzletektől új ruhákat, játékokat és rengeteg kis mütyürt, amiket a vírushelyzet miatt idén sajnos nem tudunk szétosztani az általunk látogatott intézményekben. A legnagyobb gondunk, amivel idén küzdünk, az a folyamatos helyhiány, így már tárolni sem tudjuk őket tovább.☹️Ezért kitaláltunk egy “becsület börzét”! Mi kipakolunk mindent, semminek sem adunk árat, ti pedig annyit dobtok érte az üvegbe, amennyit jónak gondoltok.😊Természetesen a bevételt jótékony célra ajánljuk fel.😊Ha esetleg valakinek lenne olyan dolga illetve kézzel készített portékája ,amit szívesen felajánlana erre a jótékonysági börzére, azt nagy örömmel fogadjuk. Köszönjük a Petőfi Sándor Művelődési Ház és Könyvtárnak, hogy lehetőséget biztosítanak nekünk, a parkban megrendezett könyvvásáron.Várunk mindenkit szeretettel augusztus 17-én és 18-án 9:30-12:00-ig.😊Jászsági Fiatalok Önkéntes Csapat Egyesülete 💛 Molnár Kitti "